IMG 0368Переможець четвертого сезону вокального шоу "Х-Фактор" Олександр Порядинський, який схуд у два рази, розповів, що його мотивувало до цього, а також поділився творчими планами на найближче майбутнє.

Про це йшла мова в його ексклюзивному інтерв'ю "Обозревателю".

- Пане Олександре, ви стали переможцем "Х-Фактора" в досить юному віці та ось в 2018 році вам виповниться 20 років. Розкажіть про зміни у вашому житті за ці роки?

- Зміни, звісно, відбулися. На шоу я був юним хлопцем, який захоплювався масштабами проекту, дуже хотів бути гідним учасником шоу, щоб пишалися батьки. Я вірив в успіх, але, знаєте, не повторював характерні мантри в стилі "Олександр Порядінскій - переможець" Х-Фактор". Я просто займався улюбленою справою та був вдячним за можливість стояти на сцені перед усією країною.

Навіть зараз, через роки, важко віриться, що таке чудо сталося зі мною, і Україна підтримала мій голос. Після фінальних ефірів почалися гастролі, нове відчуття себе, впізнавання з боку людей. На щастя, зміни навколо не вплинули на мій внутрішній світ - я все той же Саша, який працює, вірить і щодня намагається бути краще себе вчорашнього.

З основного - я закінчив школу і вступив до ХДАК, як ви можете побачити - схуд майже на 70 кг, активно займаюся спортом і дотримуюся здорового харчування. Не припиняв гастрольну діяльність - об'їздив півкраїни. Я співаю ті пісні, які мені подобаються, в репертуарі є спеціально написані для мене хіти. Тепер я куди впевненіше виходжу до глядача на різних майданчиках і, головне, продовжую жити мрією.

- Ще на шоу ви називали "прикладом ідеального артиста" Аллу Пугачову і Майкла Джексона. Хто зараз є для вас кумиром?

- Так, безсумнівно, Алла Пугачова і Майкл Джексон залишилися для мене великими артистами, але мої музичні смаки змінювалися та розвивалися. Зараз я з задоволенням слухаю і рівняюся на Il Divo, Il Volo, Andrea Bocelli, Alessandro Safína. Це не типові вокалісти, які звучать в плейлисті у моїх однолітків, але будучи музикантом, оперне виконання і смислові композиції в моїй творчості відіграють величезну роль.

- Крім вокальних даних ви ще є автором пісень. Пишете композиції виключно для себе або даруєте/продаєте колегам по сцені?

- Я пишу пісні, правда, поки для себе і "в стіл". Ще не народився той хіт, який був би гідний моїх слухачів. Хочеться видавати якісний і професійний контент, конкурентний з сьогоднішніми треками. Тому я над цим посилено працюю, вчуся. Важливо пережити яскраву емоцію і перетворити її в текст і музику, таку серйозну справу довіряю виключно фахівцям.

IMG 9884

- У вашій родині п'ятеро дітей, ви - наймолодший. Чи змінилося зараз позиціонування, адже ви, напевно, чимало допомагаєте рідним, враховуючи зміни у вашому творчому житті?

- Я як був наймолодшою ​​дитиною в сім'ї, так і залишився. Допомагаю, звичайно, це ж мої рідні люди. Я дуже радий можливості бути корисним і в якійсь мірі бути опорою мамі.

 

- Неможливо не помітити змін у вашій зовнішності - ви скинули вагу. Як вам це вдалося? Є секрети?

- Секретів немає - просто важливо переглянути раціон харчування і полюбити спорт. Артист повинен завжди бути в тонусі і відчувати себе бадьорим. Я схуд у два рази завдяки тренуванням в залі (три рази в тиждень) і відмови від солодкого, мучного, смаженого. Поставив установку - сподобатися собі в дзеркалі і відчувати себе здоровішим. Хоча, секрет все ж є - це щоденні ранкові прогулянки на свіжому повітрі по 45 хвилин і здоровий сон.

- Чи стежите ви за новим сезоном проекту "Х-Фактор"?

- Так, зрідка, коли дозволяє графік роботи. Мені подобається новий склад суддів - дуже гармонійні Олег Винник, Андрій Данилко, Дмитро Шуров та Настя Каменських. Хлопці з гурту "KAZKA" цікаві, помітив їх після пісні "Свята". Щороку талановиті люди заявляють про себе - подібні шоу реальний шанс бути почутим.

- Яким буде 2018 рік для Олександра Порядінского - що готуєте для шанувальників?

- У першу чергу - це сольний концерт до мого ювілею. 6 лютого в одному зі столичних концерт-холів відбудеться програма до мого 20-го дня народження. Підготовка йде повним ходом, так що з задоволенням запрошую вас на музичне свято. Після новорічних вихідних представлю свіжий трек, написаний поетом і композитором Андрієм Французом. Поки карти розкривати не буду, але на цей же хіт буде знятий відеокліп. Січень-лютий розписаний - графік виступів уже є. Тож 2018 рік - час зростання, змін і музики. Як може бути інакше?