день2 n
Український співак Олександр Порядинський відзначив 20-річчя великим сольним концертом у супроводі оркестру.
 
     Переможець 4 сезони шоу «Х-Фактор» Олександр Порядинський здійснив свою мрію, до якої йшов чотири роки. Після тріумфу в талант-шоу артист знову виступив у Києві на великій сцені, зібравши шанувальників, друзів і колег на «Концерті до Дня народження».
  «Після телевізійного проекту я гастролював містами України і записував нові пісні. Але у мене завжди була мета - зробити концерт саме в Києві, в місті, де почався мій серйозний творчий шлях. Я гордий тим, що в свої 20 років збираю зали, мене підтримують тисячі людей і я співаю ту музику, яку по-справжньому відчуваю », - говорить Олександр Порядинський.

  Спеціально до свого ювілею Олександр тривалий час готував перформенс в супроводі оркестру військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України. Музична палітра з тридцятьма інструментами додала сильному вокалу Порядінского свіжий забарвлення, знайомі хіти отримали нову звукову і драматичну огранювання.
  У програмі вечора звучали авторські композиції Олександра, пісні з репертуару колективів «Il Divo» і «Il Volo», твори української та неаполітанської класики. Глядачі почули відразу три прем'єри: композиція «Непокірна» авторства Андрія Француза, кавер-версія світового хіта Алессандро Сафіна «Luna» і пісня на вірші В'ячеслава Веремія (робоча назва «Моя Україна»).